Nová přírodní zahrada MŠ Hlušovice

Děti z MŠ Hlušovice se můžou radovat z nově rekonstruované přírodní zahrady. Budeme využívat nové hrací prvky, kopec s tunelem i klouzačkami, chodníček pro jízdu na koloběžkách, dvě nová pískoviště, teepee na hru na indiány i přírodní domeček.

V našem lese si můžeme sednout na dřevěné hřiby, pozorovat broučky v hmyzím domečku a opékat špekáčky u ohniště. Na připravených záhoncích si budeme pěstovat jahody a bylinky, na loučce můžeme pozorovat motýly a včelky. U studny mají děti vše připraveno na hru s vodou a nové pítko s pitnou vodou nám zajistí pitný režim hlavně v letních měsících. Nejen děti se tak můžou těšit na hry na naší přírodní zahradě, která byla spolufinancována Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí a naším zřizovatelem, obcí Hlušovice.