Obnovení provozu MŠ od 1.3.2021!!!

Vážení rodiče,

od pondělí 1.3.2021 dochází k obnovení provozu MŠ Hlušovice, která byla uzavřena z důvodů nařízené karantény KHS Olomouc pro všechny zaměstnance a děti, kteří se účastnili vzdělávání ve dnech 15.-16.2.2021. Do MŠ mohou v pondělí přijít všechny děti, jejichž test na přítomnost Covid -19 byl negativní nebo nebyly v nařízené karanténě.

Strava je od pondělí 1.3. ve školní jídelně hromadně přihlášená pro všechny strávníky, proto si ji, prosíme, podle potřeby případně odhlašte již sami!

Podle nového mimořádného opatření MZČR – viz. níže, platného ode dne 25.2.2021 si musí rodiče nebo zákonní zástupci dítěte při vstupu do budovy školy chránit nos a ústa respirátorem nebo dvěmi chirurgickými rouškami (nelze používat látkové). Děti mít ochranu nosu a úst v MŠ nemusí…

Mimořádné-opatření-–-nošení-ochranných-prostředků-dýchacích-cest-s-účinností-od-25.-2.-2021-do-odvolání

Děkujeme za pochopení 🙂