Poděkování rodičům…

Vážení a milí rodiče, děkujeme všem, kteří ochotně využíváte svých možností, nechodíte v této době do MŠ a zůstáváte se svými dětmi v bezpečí domova. Společně se musíme snažit omezit sociální kontakty, abychom zastavili šíření viru Covid-19 a mohli se opět vrátit nejen v naší MŠ ke všem společným hrám, aktivitám a akcím pro děti 😊

Pro všechny, kteří si chtějí i doma s dětmi tvořit, hrát, poznávat, budeme pravidelně vkládat na webové stránky www.mshlusovice.cz aktivity a pracovní listy, se kterými aktuálně pracujeme s dětmi ve školce.

Děti s podpůrným opatřením, které teď do školky nechodí, budou mít vždy ve středu v poledne připravené úkoly na svých skříňkách v šatně, případně se domluví na jejich doručení.

Děkujeme za spolupráci, pochopení celé situace a věříme, že vše společně ve zdraví zvládneme a brzy se se všemi opět uvidíme 😊