Povinné roušky v budově MŠ Hlušovice od 10.9.2020

Na základě mimořádného opatření MZČR vydaného dne 9.9.2020, které nařizuje všem osobám ČR s účinností ode dne 10. září 2020 pohyb a pobyt ve všech budovách a vnitřních prostorech staveb pouze s ochranou úst a nosu – rouškou nebo respirátorem, jsou roušky povinné při vstupu do budovy MŠ pro rodiče a zákonné zástupce dětí MŠ Hlušovice. 

Žádáme rodiče, aby od čtvrtka 10.9.2020 používali vždy při vstupu do budovy MŠ ochranu úst a nosu, použili desinfekci na ruce, pohybovali se pouze ve společných prostorech školy (šatna, chodba) po nezbytně dlouhou dobu, dodržovali rozestupy a nevstupovali do tříd. 
Děti mateřských škol jsou této povinnosti zbaveny. – viz. příloha.

Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani