Beseda s psycholožkou Mgr. Zuzanou Staroštíkovou…

POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU PRO NEMOC LEKTORKY NA 19.2. V 16:30!

Nástup do 1.třídy – jak se pozná „zralý školák“?

Jaké jsou vlastně znaky „školní zralosti“? Jak poznáme, zda je dítě připraveno na školní docházku? Co musí umět a vědět? Jak to zvládne? Nemáme raději počkat a dát odklad? V čem může odklad pomoci/ublížit? Odpovědi na otázky z oblasti „školní zralosti“ budeme hledat společně s psycholožkou Mgr. Zuzanou Staroštíkovou.

Kdy: v úterý 19.2. v 16:30 v MŠ Hlušovice

Zuzana Staroštíková pracuje jako psycholožka v Olomouci. Zabývá se především rodinným psychologickým poradenstvím. S rodinami nejčastěji pracuje na tématech – výchovné problémy s dětmi, mezigenerační konflikty, vztahy a komunikace mezi členy rodiny, vývojové mezníky u dětí, aj. Poskytuje individuální i párové konzultace a pořádá přednášky a kurzy, kde předává své zkušenosti.